Najczęściej zadawane pytania

Chcę kupić mieszkanie z rynku wtórnego. Czy możecie mi pomóc w bezpiecznym przeprowadzeniu tej transakcji?

Tak, nasza pomoc w sprawdzeniu umowy oraz upewnieniu się, że transakcja przebiegnie bezpiecznie i zgodnie z oczekiwaniami Klienta, nie ogranicza się do umów zawieranych z deweloperami.

Z powodzeniem pomagamy również osobom, które zamierzają dokonać zakupu nieruchomości na rynku wtórnym. Najlepszym przykładem takiej transakcji może być historia Pana Arkadiusza.

Mieszkam poza Trójmiastem. Czy może mi Pan pomóc?

Świadczone przez nas usługi nie wymagają osobistego kontaktu. Korzystamy z dokumentów przesyłanych przez Klientów w formie elektronicznej. Dzięki temu możemy pomóc sprawnie i szybko bez względu na odległość.

Ile kosztuje poprowadzenie sprawy sądowej przeciwko deweloperowi?

Dokładnie określenie kosztów sprawy sądowej jest trudne, ponieważ w dużym stopniu zależy to od jej przebiegu. Na koszty składają się m.in. opłata sądowa oraz koszty przygotowania pismo procesowych i udziału adwokata w rozprawach.

W większości przypadków koszty te wynoszą ok. 5-10% wysokości odszkodowania lub kary umownej, których zapłaty domagamy się od dewelopera.

Ile kosztuje sprawdzenie umowy deweloperskiej albo umowy przedwstępnej?

Najtańsza analiza kosztuje 490 zł. Nasi Klienci najczęściej wybierają analizę pełną albo standardową. Pełna oferta znajduje się tutaj.

Jak długo trwa przygotowanie analizy umowy?

Standardowo analizę umowy przygotowujemy i przesyłamy w ciągu 4-5 dni. Dzięki doskonałej organizacji pracy masz gwarancję, że ten termin nie będzie dłuższy. Dla Klientów, którzy potrzebują bardzo szybkiego wsparcia, przygotowujemy analizy w trybie priorytetowym na następny dzień roboczy.

Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.