Pomoc prawna w sporach.

Pomoc prawna w sporach

W procesie zakupu nieruchomości czasami zdarza się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem i naszymi oczekiwaniami… Doskonale znamy takie przypadki i jesteśmy świadomi, czym są zawiedzione oczekiwania i problemy osób, które marzyły o nowym mieszkaniu lub domu.

Nasze szerokie doświadczenie

Nasze doświadczenie i sukcesy obejmują między innymi sprawy przeciwko deweloperom, którzy nie przekazali na czas mieszkania bądź nie przenieśli jego własności. Pomagamy także w sprawach odstąpienia od umowy deweloperskiej lub umowy przedwstępnej przez nabywcę.

Świadczymy wsparcie w zakresie bezpodstawnego rozwiązania umowy przez dewelopera. Udzielamy pomocy w egzekwowaniu naprawy wad lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz w uzyskaniu od dewelopera stosowne odszkodowania.

Jak działamy?

Realnie oceniamy szanse wygranej sporu i przygotowujemy strategię postępowania na etapie przedprocesowym i procesowym. Przedstawiamy klarowne informacje o kosztach w zależności od przebiegu sprawy.

Zawsze dążymy do jak najszybszego uzyskania dla Klienta oczekiwanego rezultatu i poniesienia przez niego jak najniższych kosztów.

Mapa inwestycji

Moi Klienci kupili mieszkania albo domy w kilkuset inwestycjach deweloperskich w całej Polsce. Oto niektóre z nich:

Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.