Indywidualne analizy umów – Warszawa – Umowa Deweloperska.

Chcesz kupić mieszkanie, apartament lub dom jednorodzinny w Warszawie? Możesz wybierać między ofertami z rynku pierwotnego i wtórnego. Jeżeli zdecydujesz się na mieszkanie od dewelopera, będziesz musiał zapoznać się z projektami różnych umów: rezerwacyjnej, przedwstępnej czy deweloperskiej. Czy wiesz, jakie rozwiązania powinny wzbudzić Twój niepokój?

Jeżeli w otrzymanym przez Ciebie projekcie umowy deweloperskiej znajdują się:

  • informacje o wysokich karach umownych,
  • punkty, które napisane są w zawiły sposób,
  • niekorzystne dla Ciebie sformułowania,

to konieczne jest dokładne sprawdzenie umowy deweloperskiej. Warszawa to największy rynek deweloperski w Polsce. Niestety, nie wszystkie firmy deweloperskie działają w sposób transparentny.

Sprawdzenie umowy deweloperskiej – Warszawa

Możesz jednak uchronić się przed niekorzystnymi zapisami, korzystając z usługi analizy umów deweloperskich. Na co możesz liczyć w jej ramach? Punkt po punkcie przeanalizuję projekty umów otrzymane przez Ciebie od firmy deweloperskiej, a następnie wskażę zapisy, których treść warto negocjować z deweloperem. Jeżeli nie masz doświadczenia w prowadzeniu negocjacji i obawiasz się, że przedstawiciele dewelopera wykorzystają swoją uprzywilejowaną pozycję, możesz zdać się na moją pomoc – będę reprezentował Cię przed deweloperem, dążąc do zmiany zapisów w umowie.

Sprawdzając umowę deweloperską, możesz ograniczyć zarówno ryzyko prawne, jak i finansowe. Dzięki temu zyskasz pewność, że podpisanie umowy będzie dla Ciebie bezpieczne.

Zobacz również.

Konkretnie i na temat.

Rynek deweloperski rozrasta się na wielu polach – inwestycyjnym, firmowym, konsumenckim. Za zmianami rynkowymi idą również zmiany legislacyjne, które każdy potencjalny nabywca nieruchomości powinien śledzić.

Zapraszam do mojego bloga, gdzie opiszę wszystkie te zmiany konkretnie i na temat.

Zobacz wszystkie

03.06.2022

Kiedy ubezpieczyć mieszkanie od dewelopera

Zakup mieszkania od dewelopera na wczesnym etapie inwestycji to duży wybór i korzystna cena, ale również ryzyko. Jeżeli chcesz zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa, rozważ ubezpieczenie...

03.06.2022

O co pytać przy kupnie mieszkania od dewelopera?

Planujesz kupić mieszkanie od firmy deweloperskiej i w najbliższym czasie spotkasz się z jej przedstawicielem? Przygotuj pytania do dewelopera. Zastanawiasz się, o co pytać dewelopera...

01.02.2022

Jak odebrać mieszkanie od dewelopera?

Znasz już termin odbioru mieszkania? Teraz pozostaje przygotować się na ten dzień. Radość – często poprzedzona długimi miesiącami oczekiwania na zakończenie inwestycji – nie powinna...
Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.