Indywidualne analizy umów – Warszawa – Umowa Deweloperska.

Chcesz kupić mieszkanie, apartament lub dom jednorodzinny w Warszawie? Możesz wybierać między ofertami z rynku pierwotnego i wtórnego. Jeżeli zdecydujesz się na mieszkanie od dewelopera, będziesz musiał zapoznać się z projektami różnych umów: rezerwacyjnej, przedwstępnej czy deweloperskiej. Czy wiesz, jakie rozwiązania powinny wzbudzić Twój niepokój?

Jeżeli w otrzymanym przez Ciebie projekcie umowy deweloperskiej znajdują się:

  • informacje o wysokich karach umownych,
  • punkty, które napisane są w zawiły sposób,
  • niekorzystne dla Ciebie sformułowania,

to konieczne jest dokładne sprawdzenie umowy deweloperskiej. Warszawa to największy rynek deweloperski w Polsce. Niestety, nie wszystkie firmy deweloperskie działają w sposób transparentny.

Sprawdzenie umowy deweloperskiej – Warszawa

Możesz jednak uchronić się przed niekorzystnymi zapisami, korzystając z usługi analizy umów deweloperskich. Na co możesz liczyć w jej ramach? Punkt po punkcie przeanalizuję projekty umów otrzymane przez Ciebie od firmy deweloperskiej, a następnie wskażę zapisy, których treść warto negocjować z deweloperem. Jeżeli nie masz doświadczenia w prowadzeniu negocjacji i obawiasz się, że przedstawiciele dewelopera wykorzystają swoją uprzywilejowaną pozycję, możesz zdać się na moją pomoc – będę reprezentował Cię przed deweloperem, dążąc do zmiany zapisów w umowie.

Sprawdzając umowę deweloperską, możesz ograniczyć zarówno ryzyko prawne, jak i finansowe. Dzięki temu zyskasz pewność, że podpisanie umowy będzie dla Ciebie bezpieczne.

Zobacz również.

Konkretnie i na temat.

Rynek deweloperski rozrasta się na wielu polach – inwestycyjnym, firmowym, konsumenckim. Za zmianami rynkowymi idą również zmiany legislacyjne, które każdy potencjalny nabywca nieruchomości powinien śledzić.

Zapraszam do mojego bloga, gdzie opiszę wszystkie te zmiany konkretnie i na temat.

Zobacz wszystkie

notariusz sporządza pismo o depozyt notarialny

08.04.2024

Co to jest depozyt notarialny, ile kosztuje i przed czym chroni?

Depozytem notarialnym są zainteresowane zazwyczaj osoby, które planują sprzedać nieruchomość. Czy warto porozmawiać z nabywcą właśnie o depozycie notarialnym? Dlaczego może on być korzystnym rozwiązaniem...
wierzyciel, który składa wniosek o hipotekę przymusową

25.03.2024

Hipoteka przymusowa – co to jest i co warto o niej wiedzieć?

Zdarza się, że dłużnik unika uregulowania długu. Jeżeli do tego wyprzedaje posiadany majątek, wierzyciel może słusznie obawiać się, że nie odzyska pieniędzy. Jednym z rozwiązań...
mężczyzna, który przygotowuje wypis z księgi wieczystej

11.03.2024

Wypis z księgi wieczystej – jak go uzyskać i jaki jest jego koszt?

Sprzedaż, zakup czy ubezpieczenie nieruchomości – to tylko kilka przykładowych sytuacji, gdy potrzebny jest wypis z księgi wieczystej. Jak uzyskać wypis z księgi wieczystej? Ile...
Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.