Indywidualne analizy umów – Warszawa – Umowa Deweloperska.

Chcesz kupić mieszkanie, apartament lub dom jednorodzinny w Warszawie? Możesz wybierać między ofertami z rynku pierwotnego i wtórnego. Jeżeli zdecydujesz się na mieszkanie od dewelopera, będziesz musiał zapoznać się z projektami różnych umów: rezerwacyjnej, przedwstępnej czy deweloperskiej. Czy wiesz, jakie rozwiązania powinny wzbudzić Twój niepokój?

Jeżeli w otrzymanym przez Ciebie projekcie umowy deweloperskiej znajdują się:

  • informacje o wysokich karach umownych,
  • punkty, które napisane są w zawiły sposób,
  • niekorzystne dla Ciebie sformułowania,

to konieczne jest dokładne sprawdzenie umowy deweloperskiej. Warszawa to największy rynek deweloperski w Polsce. Niestety, nie wszystkie firmy deweloperskie działają w sposób transparentny.

Sprawdzenie umowy deweloperskiej – Warszawa

Możesz jednak uchronić się przed niekorzystnymi zapisami, korzystając z usługi analizy umów deweloperskich. Na co możesz liczyć w jej ramach? Punkt po punkcie przeanalizuję projekty umów otrzymane przez Ciebie od firmy deweloperskiej, a następnie wskażę zapisy, których treść warto negocjować z deweloperem. Jeżeli nie masz doświadczenia w prowadzeniu negocjacji i obawiasz się, że przedstawiciele dewelopera wykorzystają swoją uprzywilejowaną pozycję, możesz zdać się na moją pomoc – będę reprezentował Cię przed deweloperem, dążąc do zmiany zapisów w umowie.

Sprawdzając umowę deweloperską, możesz ograniczyć zarówno ryzyko prawne, jak i finansowe. Dzięki temu zyskasz pewność, że podpisanie umowy będzie dla Ciebie bezpieczne.

Zobacz również.

Konkretnie i na temat.

Rynek deweloperski rozrasta się na wielu polach – inwestycyjnym, firmowym, konsumenckim. Za zmianami rynkowymi idą również zmiany legislacyjne, które każdy potencjalny nabywca nieruchomości powinien śledzić.

Zapraszam do mojego bloga, gdzie opiszę wszystkie te zmiany konkretnie i na temat.

Zobacz wszystkie

29.03.2023

Jak znaleźć numer księgi wieczystej po adresie?

Księga wieczysta to po prostu szczegółowa dokumentacja nieruchomości, która zawiera wszystkie najważniejsze informacje na jej temat. Nic zatem dziwnego, że każdy nabywca nowego domu bądź...
Mężczyzna wypełniający wniosek o zmianę nazwiska w księdze wieczystej

20.03.2023

Jak zmienić nazwisko w księdze wieczystej?

Dbanie o to, aby księgi wieczyste zawierały tylko aktualne dane, leży w interesie właściciela nieruchomości, a zaniedbanie może wiązać się z dodatkowymi opłatami i znacznymi...

03.06.2022

Kiedy ubezpieczyć mieszkanie od dewelopera

Zakup mieszkania od dewelopera na wczesnym etapie inwestycji to duży wybór i korzystna cena, ale również ryzyko. Jeżeli chcesz zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa, rozważ ubezpieczenie...
Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.