Analiza umowy deweloperskiej Trójmiasto.

Analiza umowy deweloperskiej

Umowa deweloperska to jedna z najważniejszych umów podpisywanych z firmą deweloperską. Z reguły to deweloper, jako profesjonalny podmiot z zapleczem prawnym, przygotowuje treść umowy i następnie przedstawia ją klientowi.

Nie oznacza to jednak, że zapisów tej umowy nie można modyfikować. Przeciwnie – transakcja kupna mieszkania może być poprzedzona negocjacjami. Aby jednak wiedzieć, które zapisy negocjować, konieczne jest sprawdzenie umowy deweloperskiej.

Indywidualna analiza umowy deweloperskiej

Indywidualne analizy umowy deweloperskiej obejmują między innymi:

  • sprawdzenie treści wzoru pod względem występowania klauzul abuzywnych (niedozwolonych) lub rozwiązań, które mogą okazać się niekorzystne,
  • sprawdzenie księgi wieczystej nieruchomości,
  • sprawdzenie treści załączników do umowy deweloperskiej, na przykład pozwoleń na budowę,
  • przedstawienie propozycji zmian postanowień, które w aktualnym kształcie budzą wątpliwości i są niekorzystne,
  • weryfikację rzetelności dewelopera – również finansowej.

Z usługi sprawdzenia umowy deweloperskiej możesz skorzystać, bez względu na to, gdzie planujesz nabyć nieruchomość – czy jest to Trójmiasto, czy jedna z okolicznych miejscowości.

Ile kosztuje sprawdzenie umowy deweloperskiej?

Trójmiasto to jeden z droższych regionów w Polsce, gdy mowa o cenie za metr kwadratowy nieruchomości mieszkalnej. Zastanawiasz się, ile kosztuje sprawdzenie umowy deweloperskiej dla nieruchomości nabywanej właśnie na terenie Trójmiasta? Koszt usługi nie jest powiązany z ceną mieszkania – opłaty za indywidualne analizy umowy deweloperskiej są niemal nieodczuwalne, biorąc pod uwagę całkowity koszt transakcji. W prowadzonej przeze mnie kancelarii prawnej, która specjalizuje się w sprawdzaniu umów deweloperskich, zapłacisz od 490 do 1599 zł – w zależności od wybranego pakietu.

Potrzebujesz mieć pewność, że umowa deweloperska nie zawiera zapisów, które mogą być dla Ciebie niekorzystne? Chcesz negocjować niektóre z punktów umowy deweloperskiej i oczekujesz profesjonalnie przygotowanych propozycji? Zamów indywidualną analizę umowy deweloperskiej i upewnij się, że umowa jest bezpieczna.

Mapa inwestycji

Moi Klienci kupili mieszkania albo domy w kilkuset inwestycjach deweloperskich w całej Polsce. Oto niektóre z nich:

Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.