Analiza umowy deweloperskiej Wrocław.

Analiza umowy deweloperskiej

Zanim dojdzie do podpisania aktu notarialnego, konieczne jest zawarcie innych umów, w tym umowy deweloperskiej. Postanowienia proponowane klientom przez deweloperów często nie są neutralne, ale niekorzystne. Do takich można zaliczyć wprowadzenie w umowie zapisów nieostrych czy kar, którymi zostanie obciążony klient.

Czy wiesz, że możesz uniknąć pułapek i zaoszczędzić sporo pieniędzy?

Indywidualna analiza umowy deweloperskiej

Rozwiązaniem jest sprawdzenie umowy deweloperskiej przez doświadczonego prawnika. W ramach tej usługi proponuję:

  • przeanalizowanie treści wzoru otrzymanej przez Ciebie umowy deweloperskiej pod kątem występowania klauzul niedozwolonych,
  • wskazanie zapisów, które są dla Ciebie niekorzystne i mogą w przyszłości być przedmiotem sądowego sporu z deweloperem,
  • przygotowanie propozycji zapisów i pomoc w negocjowaniu treści umowy deweloperskiej z przedstawicielem dewelopera.
  • Treść umowy deweloperskiej – jak każdej innej – może być negocjowana. Analizy umów deweloperskich stanowią punkt wyjścia do takich negocjacji.

Sprawdzenie umowy deweloperskiej – Wrocław i okolice

Jak przebiega sprawdzenie umowy deweloperskiej? Jeżeli Twoje wymarzone mieszkanie lub dom położone są na terenie miasta Wrocław, to wystarczy, że prześlesz mi umowę do wglądu drogą elektroniczną.

Analizy umów deweloperskich wykonuję na odległość. Brak konieczności osobistej wizyty to dla Ciebie spora oszczędność czasu. Rezultat mojej pracy otrzymasz w postaci raportu, w którym znajdziesz szczegółowe omówienie umowy deweloperskiej. W razie pytań pozostaję do Twojej dyspozycji – możesz dopytać o istotne dla Ciebie kwestie zarówno drogą elektroniczną, jak i telefonicznie.

Chcesz zyskać pewność, że podpisujesz umowę deweloperską, która nie godzi w Twój interes? Skontaktuj się ze mną – sprawdzę, czy podpisanie umowy w formie, jaką proponuje deweloper, nie przysporzy Ci problemów.

Mapa inwestycji

Moi Klienci kupili mieszkania albo domy w kilkuset inwestycjach deweloperskich w całej Polsce. Oto niektóre z nich:

Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.