Odbiór z fachowcem.

Osobom, które niedługo staną się właścicielami własnego mieszkania albo domu, proponujemy skorzystanie z usług kompetentnej osoby.

Wykwalifikowany inspektor z doświadczeniem budowlanym przy odbiorach deweloperskich i niezbędnym sprzętem pomiarowym pomoże stwierdzić, czy mieszkanie albo dom zostały wykonane poprawnie, zgodnie ze zobowiązaniami dewelopera wynikającymi z umowy, standardami w budownictwie i zasadami sztuki budowlanej. Zgłosi ewentualne zastrzeżenia i wskaże na wady wykonania, mogące być przedmiotem reklamacji i naprawy przez dewelopera albo żądania obniżenia ceny.

Nie musisz znać się na budownictwie, aby być pewnym, że mieszkanie, za które płacisz, zostało wykonane porządnie!

Usługa może być wykonywana przy obecności nabywcy, jak również w zastępstwie nabywcy. W tym ostatnim przypadku nabywca upoważni fachowca do podpisania protokołu odbioru i ewentualnego zgłoszenia do niego wad.

Rezerwacji terminu prosimy dokonywać z minimum 3-dniowym wyprzedzeniem.

Usługa dostępna na terenie Trójmiasta i okolic (woj. pomorskie).

Doświadczenie

Odbiorami zajmuje się Inżynier Działu Technicznego i wieloletni pracownik znanej, dużej firmy deweloperskiej z Trójmiasta posiadający szeroką wiedzę i praktykę z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Odpowiedzialny w firmie m.in.: za etapową kontrolę procesu budowlanego (lokale mieszkalne, lokale usługowe, części wspólne, mała architektura), odpowiednie przygotowanie budynku i lokali do odbioru przez Klientów, przekazanie Klientom zakupionych lokali i biorący czynny udział przy usuwaniu usterek gwarancyjnych, które mogą pojawić się w okresie eksploatacji budynku. Długoletnie doświadczenie przy przekazywaniu lokali i późniejsza opieka gwarancyjna procentuje tym, że wie na co zwrócić uwagę przy odbiorach i czego skutecznie wymagać od dewelopera.

Zakres usług

W ramach usługi mieści się m.in.:

 • sprawdzenie wymiarów mieszkania albo domu,
 • sprawdzenie jakości wykonania ścian, posadzek, okien, drzwi,
 • sprawdzenie poprawności wykonania instalacji CO, wentylacyjnej, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej,
 • weryfikacja jakości i poprawności zastosowania materiałów budowlanych,
 • sformułowanie ewentualnych uwag do protokołu odbioru, na podstawie których deweloper będzie musiał dokonać poprawek
Cennik
 • mieszkanie o powierzchni do 70 m2 – 280 zł
 • mieszkanie o powierzchni 70-100 m2 – 340 zł
 • mieszkanie o powierzchni 101-130 m2 – 390 zł
 • mieszkanie o powierzchni powyżej 130 m2 – 450 zł
 • dom (jednorodzinny/bliźniak) o powierzchni do 150 m2 włącznie – 420 zł
 • dom (jednorodzinny/bliźniak) o powierzchni powyżej 150 m2 – 480 zł

Podane wyżej ceny są cenami brutto. Oznacza to, że ostatecznie nie zapłacisz ani grosza więcej!

Napisz
Przemysław Łobodziński
Przemysław Łobodziński
18:21 02 Aug 18
Pan Bartłomiej rozjaśnił mi wszystkie niejasności w umowie deweloperskiej i zwrócił uwagę na zapisy o których w ogóle nie pomyślałem, że mogłyby być dla mnie niekorzystne. Polecam.
Marcin Miśków
Marcin Miśków
14:41 29 Jul 18
Bardzo sprawny kontakt, kilkakrotna pomoc telefoniczna celem wyjaśnienia wątpliwości, terminowość wykonania usługi, bardzo duża wiedza.
Michal Lipowski
Michal Lipowski
09:06 04 Jul 18
Polecam usługi Pana Bartłomieja, wszsytko dokładnie i na spokojnie wytłuamczył na spotkaniu, oraz doradzał także mailowo. Odpowiadał zawsze bardzo szybko i rzetelnie
Sławomir Kołodziej
Sławomir Kołodziej
19:21 04 Jun 18
Gorąco polecam! Dzięki fachowej i wnikliwej analizie oraz prostemu objaśnieniu elementów umowy udało nam się uniknąć wielu niekorzystnych wpisów w umowie oraz mieliśmy większą świadomość tego co podpisujemy.
Małgorzata Swat
Małgorzata Swat
18:22 09 May 18
Polecam usługi Pana dr Glinieckiego. Terminowo wykonał szczegółową analizę umowy deweloperskiej. Wskazał konkretne postanowienia, które są niebezpieczne lub niekorzystne. Wszystko opisane językiem zrozumiałym, jasne i czytelne. W analizie zawarte są również gotowe propozycje zmian niekorzystnych zapisów w umowie deweloperskiej oraz zalecenia dla nabywcy. Dodatkowo Pan dr Gliniecki chętnie i w krótkim czasie wyczerpująco odpowiedział na dodatkowe pytania, które pojawiły się po rozmowie z deweloperem.
Jacek Zbudniewek
Jacek Zbudniewek
13:14 29 Apr 18
Raport z analizy umowy deweloperskiej był nader rzeczowy i zawierał bardzo przystępny opis newralgicznych punktów z propozycjami zmian. Uzyskałem także bardzo szybko cenne wyjaśnienia i wskazówki w odpowiedzi na dodatkowe pytania przesłane mailowo. Polecam!
Maciej Józefczyk
Maciej Józefczyk
17:18 15 Mar 18
Polecam usługi Pana dr Glinieckiego. Terminowo wykonał szczegółową analizę umowy deweloperskiej. Rozwiał moje wątpliwości dotyczące niektórych zapisów. Wskazał pocencjalnie niebezpieczne punkty, czy też punkty niezgodne z prawem. Był pomocny w czasie negocjacji umowy (kontakt e-mail, czas odpowiedzi do 24h). Dał nam pewną dawkę spokoju, że podpisana umowa nie będzie umową nie chroniącą naszych praw. Szczerze polecam usługi Pana Bartłomieja wszystkim osobom nabywającym nieruchomości.
Radosław Polański
Radosław Polański
10:45 16 Aug 17
Pan Bartłomiej Gliniecki zwrócił moją uwagę na potencjalne ryzyko podpisania umowy deweloperskiej oraz zaproponował konkretne rozwiązanie. Terminowo dostarczył analizę i odpowiedział na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony i polecam usługi.
Karol Krzywdzinski
Karol Krzywdzinski
13:46 11 Aug 17
Polecam korzystanie z usług dr. Glinieckiego. Udzielona opinia była kompletna i udzielona na deklarowany wcześniej czas (5 dni). Pan Gliniecki nie poprzestał na wskazaniu obszarów do dopracowania z deweloperem, ale zasugerował rozwiązania i był do dyspozycji przez cały czas prowadzenia negocjacji, odpowiadając w krótkim czasie na zadawane pytania. Przekazywał linki do stron w których można było otrzymać dodatkowe informacje.
Kamila Gemel
Kamila Gemel
20:10 24 Jul 17
Serdecznie polecam usługi p. dr Bartłomieja Glinieckiego. Bardzo sprawny i bezproblemowy kontakt, jasna i przejrzysta analiza a także gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania :)
Dariusz Zielonka
Dariusz Zielonka
20:44 23 Jul 17
Z całego serca polecam p. Bartłomieja. Korzystałem z jego usług podczas analizy umowy deweloperskiej - dokonał sprawnej i szybkiej weryfikacji umowy, wypunktował aspekty które były dla mnie (kupującego) niekorzystne i aktywnie uczestniczył w procesie negocjacji z deweloperem. Dzięki pomocy pana Bartłomieja czułem się bezpiecznie podpisując ten ważny dokument.
Michał J. Wojtas
Michał J. Wojtas
12:05 11 Jul 17
Z usług Kancelarii dr Glinieckiego korzystam już po raz trzeci przy okazji inwestycji mieszkaniowej. Za każdym razem doceniam bardzo merytoryczne podejście do analizy umowy deweloperskiej oraz duże zaangażowanie p. Bartłomieja w proces negocjacji korzystnych dla nas zapisów umowy. Polecam współpracę każdemu, kto mając naprzeciwko doświadczonego dewelopera chciałby uzyskać pełen komfort z podpisywanymi dokumentami.
Zobacz wszystkie opinie

Kancelaria Prawna dr Bartłomiej Gliniecki

tel. 780 140 555       b.gliniecki@umowadeweloperska.pl

ul. 3 Maja 73, 81-850 Sopot (spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu)

NIP: 586-209-87-32              numer rachunku: 57 1090 1102 0000 0001 0574 6828   (Santander Bank Polska S.A.)