Usługi dla nieruchomości w Bydgoszczy.

Nieruchomości przez wiele osób są postrzegane jako atrakcyjny instrument finansowy, który ma stanowić zabezpieczenie oszczędności przed inflacją. Rozważasz nabycie mieszkania na bydgoskim rynku? Zapewnij sobie merytoryczne wsparcie na każdym etapu procesu zakupu nieruchomości.

Zakup mieszkania czy domu jednorodzinnego – zwłaszcza od dewelopera – wymaga zweryfikowania stanu prawnego inwestycji oraz sprawdzenia wiarygodności realizującej inwestycję firmy. To zadanie warto powierzyć prawnikowi mającemu w ofercie usługi dla nieruchomości. Jako radca prawny specjalizujący się w prawie nieruchomości, oferuję:

  • analizę stanu prawnego nieruchomości;
  • sprawdzenie zapisów umowy deweloperskiej pod kątem niekorzystnych dla klienta sformułowań i klauzul niedozwolonych;
  • pomoc prawną podczas prowadzenia negocjacji z deweloperem.

Możesz mi powierzyć zaopiniowanie także innych umów związanych z nabyciem wybranego lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Prawnik od nieruchomości – Bydgoszcz

Położona w województwie kujawsko-pomorskim Bydgoszcz jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem gospodarczym. Dla Ciebie – jako potencjalnego właściciela nieruchomości w tym mieście – oznacza to, że możesz zarabiać na wynajmie. Aby jednak kupione mieszkanie okazało się trafioną inwestycją, a nie źródłem kłopotów, nie warto ryzykować – samodzielna weryfikacja treści umów nie jest polecanym rozwiązaniem.

Jako prawnik doskonale wiem, na jakie zapisy w umowach proponowanych przez deweloperów należy zwrócić uwagę. Pomogę Ci w sprawdzeniu zarówno dewelopera, jak i inwestycji. Wskażę też najistotniejsze różnice między umowami, które najczęściej zawierane są z deweloperami. Skorzystaj z mojego wsparcia, jeżeli kupujesz nieruchomość na bydgoskim rynku – zapewniam kompleksowe usługi z zakresu nieruchomości osobom je nabywającym.

Zobacz również.

Konkretnie i na temat.

Rynek deweloperski rozrasta się na wielu polach – inwestycyjnym, firmowym, konsumenckim. Za zmianami rynkowymi idą również zmiany legislacyjne, które każdy potencjalny nabywca nieruchomości powinien śledzić.

Zapraszam do mojego bloga, gdzie opiszę wszystkie te zmiany konkretnie i na temat.

Zobacz wszystkie

mężczyzna chce odstąpić od umowy przedwstępnej

26.10.2023

Odstąpienie od umowy przedwstępnej – wszystko, co musisz wiedzieć!

Umowa przedwstępna stanowi zobowiązanie do zawarcia umowy definitywnej po uzyskaniu takiej możliwości przez obie strony. O umowie przedwstępnej słyszał między innymi każdy, kto chciał nabyć...
czym jest akt notarialny

01.10.2023

Akt notarialny – czym jest i do czego służy?

Polskie prawo jasno stanowi, w jakich sytuacjach należy zawierać umowy w formie aktu notarialnego sporządzonego przez notariusza. Czym jest akt notarialny, jak wygląda, co zawiera,...
pieniądze przeznaczone na wykończenie mieszkania

22.09.2023

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim?

Wymarzone mieszkanie na nowopowstałym osiedlu może sporo kosztować. Nabywcy lokali pochodzących od deweloperów bardzo często nie mogą wprowadzić się tuż po otrzymaniu kluczy, ponieważ niezbędne...
Pełne zaufanie.
Profesjonalna współpraca.
1800
przeanalizowanych umów deweloperskich i przedwstępnych
15 lat
doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo prawne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości
ponad 1.2 mld zł
wartość wszystkich transakcji dokonanych przez klientów
Masz pytania?
Proszę o kontakt.

Napisz do mnie
Odpowiem niezwłocznie.